Nový rodinný apartmán k dispozici
Právě si můžete zarezervovat nově dokončený prostorný rodinný apartmán pro 4+1. Tento apartmán je vhodný a přizpůsobený i pro invalidy. Parkování je možné v letní terase.
Čeština
Apartmánový hotel "Letovisko Chobot" je ideální místo pro svatby, firemní a soukromé akce. Naši kuchaři dokáží vykouzlit skvělé rauty či servírované obědy a večeře. Školící místnost je vybavena technologicky, ale nabízí zároveň dostatečné pohodlí. Pro případné drobné oslavy či setkání si můžete objednat i společný oběd či večeři a to již od 10 osob.
Tak přijďte pobejt do Letoviska Chobot
Těšíme se na vás.
Koukněte také na novinky - Velikonoční hody se blíží
Nově máme některé apartmány vyhrazeny i pro ubytovaní s malými dom. mazlíky.
Dokonce si můžete pronajmout náš venkovní wellness sud nebo privátní saunu !
Obytná část areálu se nachází v krásné přírodě. Bungalovy, ačkoliv jsou umístěny ve stráni, jsou dostupné autem tak, abyste nemuseli své věci nosit od hlavního parkoviště, které je umístěno u restaurace. Každý bungalov má svoji terasu, květinovou či bylinkovou zahrádku a spoustu zeleně okolo. V zimě jsou vytopeny a nabízí plný komfort.
A doporučenou zábavou je zde chytání lelků !
Servírky Míša a Vláďa....
Hodnocení - KarelVýborná kuchyně, krásné vybavené chatky.
Hodnocení - AnonymÚžasné misto..určitě se vrátíme na delší pobyt.
Hodnocení - VeronikaProstředí, příjemný personál, čistota, velmi chutné snídaně :-)
Hodnocení - AnonymMusím upřímně říci, že tak milý a ochotný personál jsem už dlouho neviděl nic tak super nebyl problém a ve všem ochotně vyšli vstříc... ubytování samo o sobě veliká paráda, čisté apartmány, klid, prostě pro nás to byl velkej zážitek a jsme si jistí, že se sem určitě rádi vrátíme... Jen musím dodat večeře byly super, gastronomický zážitek ( určitě doporučuji objednat polopenzi). Další velké překvapení bylo, připravená postel pro našeho čtyřnohého kamaráda. Všechno bylo naprosto TOP. Je vidět že majitel stále investuje do letoviska.
Hodnocení - Kateřina ČechurováLíbilo se nám všechno a pobyt bychom si někdy rádi zopakovali a to na delší dobu, je to nejen krásné letovisko, ale u skvělá lokalita na výlety (a to bydlíme jen pár kilometrů dolů po Sázavě).
Hodnocení - Jana ZmeškalováJsme s Chobotem moc spokojení, vrátili jsme se po roce a doufáme, že za rok budeme moci přijet zas
Hodnocení - Hana Jenčíková